Blog

OHLASY KLIENTŮ

Ačkoliv jsem byl na školení nominován vedením naší firmy a zprvu jsem měl ke kurzu určitou nedůvěru, ihned po první lekci jsem si uvědomil, jak užitečné pro mne může toto školení být. Očekávání, které jsem tedy získal po první lekci se po uzavření té poslední i naplnilo. Výsledkem je, že si mnohem lépe a efektivněji plánuji svůj pracovní den – při tom trávím méně času v kanceláři a více s rodinou. Vedle mnoha jiných, je toto pro mne osobně asi ten největší a současně i nejlépe a nejjednodušeji měřitelný přínos. Celý článek »

SETKÁNÍ S AUTOREM DRAMA TRIANGLU

Na semináři k novinkám v Drama Trianglu jsme si užívali jako lektora samotného autora této geniální teorie Stephena B. Karpmana. Dramatický trojúhelník je jednou z nejoblíbenějších sociálních her, skrývající se za většinou konfliktů. Steve je zajímavá výrazná osobnost, proto jsme rády, že jsme se do Krakowa na akci polské Asociace organizační transakční analýzy vypravily. Celý článek »

BUDOVÁNÍ KOUČUJÍCÍ ORGANIZACE

Vybudování koučující organizace ve velké výrobní firmě je projekt nákladný a poměrně komplikovaný. Jde o změnu firemní kultury se vším, co k ní patří, včetně časového rozsahu. V článku najdete několik praktických poznatků, které potvrzují dobré rady z teorie Changemanagementu. Celý článek »